УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИРІШЕННЯ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

Number of replies: 5

Розглянемо основні проблеми, з якими стикнулися користувачі при наповненні наукового репозитарію. Також в цьому форумі можна ставити питання по роботі. Я спробую вчасно на них відповідати. Користувачі, які прочитали це обговорення раніше і знають відповіді на проблемні питання можуть дописувати в цей форум. Почнемо  розглядати основні проблеми:

1. НЕ ПРАЦЮЮТЬ ГІПЕРПОСИЛАННЯ. Проаналізувавши всі зауваження по цій проблемі я знайшов такі основні причини:

Причина 1. Шановні викладачі! Коли ви створюєте папку для зберігання ваших статтей в форматі pdf і призначаєте на них посилання, БУДЬ-ЛАСКА, ПІСЛЯ ЦЬОГО ЕТАПУ НЕ МІНЯЙТЕ НАЗВИ ПАПОК ТА ФАЙЛІВ СТАТТЕЙ. ЯКЩО ВИ ЗРОБИЛИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ, ТО АДРЕСА, ЯКА ЗАКРІПЛЕНА ЗА ВАШОЮ СТАТТЕЮ ВКЛЮЧАЄ ШЛЯХ, ДЕ МІСТИТЬСЯ НАЗВА ФАЙЛУ СТАТТІ ТА ПАПКИ. ЗМІНИВШИ ЇЇ ВИ РОБИТЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НЕПРАВИЛЬНИМ!!!!! Такі помилки я побачив на кафедрі екологічної безпеки та  управління інформаційної безпеки. Будь-ласка, виправте.

Причина 2. Будь-ласка, використовуйте короті назви файлів статтей та папок. Оскільки репозитарій за 2011 р. ви виконуєте за формою 11, то рекомендується називати файли статтей 1.pdf, 2.pdf і т.д. згідно порядкового номера в таблиці форми 11. Якщо є така потреба, то можете називати файли статті короткими словами. Ну ні в якому разі, не так наприклад: "Вплив процесів комплексоутворення з солямикурруму на зниження горючості органічних амінів.pdf". Гіперпосилання має обмежену довжину, і при такому підході якщо Ви даватимете назвам файлів великі речення, а ще й до того назвам папок прізвище, ім"я, по батькові, то таке гіперпосилання ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДЕ! Будьте лаконічними. Назву папки кафедри назвіть використовуючи абревіатуру, далі папки викладачів назвіть прізвищем без імен і т.д., і назви файлів статтей як було описано вище.

2. Було зауваження, що завантаження файлів є незручним в зв"язку  з тим, що користувачі бачуть велику ієрархічну структуру папок всіх кафедр. Для цього, створено 3 блок в науковому репозитарії під назвою "Альтернативне сховище файлів статтей репозитарію". ЗАВАНТАЖУВАТИ МОЖНА ФАЙЛИ СТАТТЕЙ ЯК ПОПЕРЕДНІМ СПОСОБОМ, ТАК І НОВИМ. Працювати будуть 2 способи, проте в 2-му це є більш зручнішим.

Якщо будуть ще якісь проблеми при роботі з науковим репозитарієм, прошу апелювати в даному форумі.

Бажаю Всім успіхів при наповненні наукового репозитарію!!!

In reply to First post

НА: УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

З гіркого досвіду: якщо ви назвали файли статтей рідною мовою - патріотизму гіперпосилання не оцінить! Дайте їм латинські імена!

In reply to Логвиненко Вікторія Михайлівна

НА: УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

Deleted user -

Назви файлів можуть бути і українською мовою. Головне щоб короткими. Виключення можуть бути при роботі з старими версіями браузерів, які можуть не сприймати кирилицю. Тому краще користуйтеся оновленими версіями браузерів. Ну якщо робитимете назви папок та файлів латинкою, тоді проблем жодних.

 

In reply to Deleted user

НА: УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

Deleted user -

"Останній етап – файл зберігаємо та завантажуємо в науковий депозитарій. Якщо все зроблено вірно – на сторінці наукового доробку працівника буде висвітлюватися лічильник відвідувань." 

Підкажіть будь-ласка, 

де сторінка наукового репозитарію, тобто де я можу побачити лічильник

In reply to Deleted user

НА: УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

Deleted user -

Лічильний Ви можете побачити на сторінці з власними науковими працями.

In reply to Deleted user

Re: НА: УВАГА! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИРІШЕННЮ ОСНОВНИХ ПРОБЛЕМ СТОСОВНО НАПОВНЕННЯ НАУКОВОГО РЕПОЗИТАРІЮ!

Deleted user -

Олеже Богдановичу,

при спробі завантажити файли (зі списком наукових праць викладачів) у репозитарій 2014 в мене немає кнопки РЕДАГУВАТИ (та, що на відео-інструкції 10:00). У репозитарії 13 року вона є, тобто там я можу додавати і змінювати файли, а у 2014 нема. В чому тут  справа? Завчасно дякую.