Віртуальний університет: навчальне середовище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Новини сайту

В Південній Кореї заарештований хакер, який зламав 25 млн облікових записів користувачів Naver

 
Фото Головатий Роман Русланович
В Південній Кореї заарештований хакер, який зламав 25 млн облікових записів користувачів Naver
 

В Південній Кореї заарештований хакер, який зламав 25 млн  облікових записів користувачів Naver.

Протиправні дії принесли зловмисникові прибуток у розмірі $ 148 тис.

У Південній Кореї заарештовано 31 -річного чоловіка за звинуваченням у здійсненні злому 25 мільйонів облікових записів в популярному південнокорейському пошуковому порталі Naver . Як повідомило видання Korea Herald, в серпні минулого року він придбав користувацькі дані, в тому числі, імена, номери резидентів, ID і паролі.

Підозрюваний, відомий як Seo ,ймовірно, використав цю інформацію для злому облікових записів і розсилання спаму, завдяки чому йому вдалося отримати прибуток у розмірі $ 148 тис.

хакер

Крім того, південнокорейські правоохоронці заарештували хакера Hong, який створив програму, здатну автоматично вводити ID і паролі. Цю програму ймовірно використовував Seo для авторизації в облікових записах жертв. Поліція також затримала трьох спільників хакера і проводить слідчі заходи відносно 86 підозрюваних у придбанні ПО, розробленого Hong .

Представники Naver підкреслюють , що не несуть відповідальність за інцидент . Згідно з їх заявою ,дані користувача продаються на корейських чорних ринках ,тому користувачам необхідно взяти в звичку регулярно міняти свої паролі.

Джерело: it-news