Віртуальний університет: навчальне середовище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Новини сайту

Microsoft припиняє підтримку Windows XP та Office 2003

 
Фото Полотай Орест Іванович
Microsoft припиняє підтримку Windows XP та Office 2003
Полотай Орест Іванович - Monday 7 April 2014 11:05 PM
 

8 квітня 2014 корпорація припинить підтримку популярних у всьому світі, але вже сильно застарілих, з технічної точки зору, операційної системи Windows XP і пакету додатків Office 2003.

З урахуванням цього експерти закликають задуматися про оновлення програмного забезпечення (ПЗ), щоб не потрапити до рук шахраїв, і тим більше не піддатися спокусі встановити на своєму комп'ютері піратське ПЗ. 

Із закінченням технічної підтримки цих програмних продуктів комп'ютери, що знаходяться під керуванням операційної системи XP, більше не будуть отримувати оновлення системи безпеки, які забезпечують захист від вірусів, програм- шпигунів і інших загроз, і користувачі, у разі виникнення проблем, не зможуть отримати консультацію в службі технічної підтримки Microsoft.

Перехід c Windows XP на більш сучасну операційну систему, як і у випадку з Office 2003, на думку експертів забезпечить користувачам сумісність з сучасним обладнанням та захист даних користувача від загроз безпеки: в нову версію «операційки» вже вбудована безкоштовна програма- антивірус, що захищає комп'ютер від вірусів та інших «загроз».

На варті нових Windows 8.1 і Windows RT 8.1 стоїть « Захисник Windows ».

Джерело http://www.ukrnews24.net/