Віртуальний університет: навчальне середовище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Новини сайту

Абоненти МТС зберуть унікальні історії про Україну

 
Фото Савіцька Ілліна
Абоненти МТС зберуть унікальні історії про Україну
Савіцька Ілліна - Tuesday 3 June 2014 11:41 AM
 


Оператор мобільного зв'язку « МТС Україна » оголошує про старт всеукраїнського проекту «Розкажи про Україну на смартфон » , який розпочався у Львові концертом групи « Океан Ельзи».

У ці вихідні відбувся грандіозний концерт популярної української групи « Океан Ельзи» , присвячений 20 - річчю творчості музикантів. Саме зі Львова розпочався всеукраїнський тур під назвою « 20 років разом » , партнером якого стала компанія «МТС Україна ».

Одночасно концерт у Львові дав старт національному проекту «Розкажи про Україну на смартфон » , ініціатором якого виступила « МТС Україна ». В рамках проекту кожен бажаючий зможе розповісти про свою Україну : рідному місті , селі чи вулиці , знявши на смартфон невелике відео . Автори 20 -ти найбільш цікавих відео , які зберуть найбільшу підтримку глядачів , отримають нагороди - поповнення рахунку , а потім між ними методом випадкового вибору будуть визначені переможці , які отримають смартфони iPhone 5. 

«Всеукраїнський тур« Океану Ельзи » - знакова подія для нашої країни в сучасних умовах. Група , яка є улюбленою для мільйонів українців , яку люблять і чекають за кордоном , насправді зможе об'єднати Україну . Я впевнений , що нам усім , жителям Львова та Одеси, Дніпропетровська , Донецька та Києва , потрібно більше дізнатися один про одного. Саме тому МТС починає національний проект «Розкажи про Україну на смартфон ».

Ми заохочуємо всіх людей , які люблять Україну , які пишаються своєю « малою батьківщиною » - українськими містами і селами , розповісти про це , використовуючи сучасні технології. Ми надамо можливість всім бажаючим розповісти про свою « малу батьківщину » , створивши відеоролик про своє місто , селі чи вулиці , а автори найцікавіших відео будуть відмічені цінними подарунками. Таким чином , на основі таких відео до Дня Незалежності України ми разом створимо короткометражний фільм про Україну з субтитрами англійською мовою. Бо наша Батьківщина варта того , щоб її побачили в світі не тільки як арену політичних подій , а й красу її жітелів , і неповторність її міст і сіл » , - зазначив директор Західного територіального управління« МТС Україна »Дмитро Пономаренко.

Джерело:itnews.com.ua