Віртуальний університет: навчальне середовище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Теревені

Світ цікавих фактів

 
Фото Максютинський Олег
НА: Світ цікавих фактів
Максютинський Олег - Thursday 26 February 2015 2:45 PM
 
Історія велосипеда пожежної служби щодо туманна . Тим не менш, є деяка інформація про використання велосипедів у пожежній службі до розвитку моторизованого транспорту.

Різноманітні велосипеди пожежної служби використовувалися в Австралії, Великобританії і Франції з кінця 1800-х років і до початку 1900-х.

У 1905 році компанія Birmingham Small Arms ( BSA) , яка насправді добре відома своїми мотоциклами, ввела в експлуатацію велосипеди пожежної служби . Найімовірніше в Великобританії використання таких велосипедів було обмежено і точно невідомо, скільки їх було вироблено . Тим не менш, рами велосипеда були призначені для розміщення там пожежного рукава, сирени і сокири.

Пожежний велосипед BSA 1905 виробництва

Крім того, є також інформація, що велосипеди в пожежної служби використовувалися і в середині 1900-х років. Пожежна команда Auxiliary Fire Service (AFS) у Великобританії використовувала велосипеди з назвою Mercury, але до цих пір не ясно, для чого саме вони це робили. Деякі з велосипедів все ще можна зустріти навіть сьогодні. Є думка, що люди приїжджали на цих велосипедах до вогнища спалаху, щоб допомогти в придушенні і гасінні вогню підручними засобами. Однак, після 1940-х років, використання велосипедів у пожежній службі припинилося і на зміну прийшли пожежні машини.

Сучасні протипожежні схеми вимагають багато різного устаткування, так що немає нічого дивного в тому, що зараз ніхто не використовує велосипеди в цій справі навіть для того, щоб просто дістатися до місця загоряння.