Віртуальний університет: навчальне середовище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Новини сайту

Відбувся персональний розподіл випускників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності !

 
Фото Садигова Юлія
Відбувся персональний розподіл випускників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності !
Садигова Юлія - Friday 20 March 2015 2:18 PM
 

Очолила комісію з розподілу директор Департаменту персоналу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Оксана Трофимчук, а до її складу увійшли ректор Університету Михайло Козяр, перший проректор Мирослав Коваль та проректор по роботі з персоналом Юрій Павлюк.
Перевагу вибору місця служби в першу чергу надавали випускникам із високим середнім балом навчання. Цікавили роботодавців також громадська активність майбутнього молодого фахівця, його участь у науковій роботі, успіхи в проходженні практики. Були максимально враховані побажання самих випускників. Позитивно розглядалися проблеми щодо місця служби для молодих сімей, враховували всі обставини та соціальний статус.
Під час розподілу, випускникам наголосили, що Державній службі України з надзвичайних ситуацій сьогодні відводиться відповідальна роль у процесі забезпечення безпеки людей. Рятувальники проводять значну роботу по розмінуванню територій, відновленню життєзабезпечення населених пунктів в зоні АТО, координації відомств та служб щодо переміщення та соціальному забезпечення осіб з небезпечних районів. Досвід, здобутий під час навчання в університеті стане корисним при реалізації завдань, які покладені на ДСНС України.