Новини сайту

11 продуктів і сервісів Google, про які ви ніколи не чули!)

11 продуктів і сервісів Google, про які ви ніколи не чули!)

Deleted user -
Number of replies: 0

Ви шукаєте наукові статті? Книги? Чи, можливо, вам потрібно натхнення для маркетингових ідей? А чи коли-небудь ви мандрували музеями та художніми галереями віртуально?

1.Google Mars аналогічний Google Earth, за винятком того, що ця програма дозволяє вам досліджувати Червону планету.

2.Google Scholar - це пошукова машина для наукових статей. Вона досить потужна і дозволяє вам шукати наукові статті, тези, книги, анотації від академічних видань, професійних співтовариств, онлайн-сховищ, університетів та інших веб-сайтів.

3.Google Art Project - це сайт, що дозволяє користувачам проводити віртуальні тури по музеях і художнім галереям, аналогічно Google Street View.

4.Google Transliterate - це сервіс, що допомагає користувачам друкувати іншою мовою.

5.Build with Chrome - це партнерський проект Google Australia і Lego. Він покликаний показати, як веб-браузер Google Chrome може відображати тривимірні зображення. Також користувачі можуть будувати з його допомогою власні тривимірні конструкції з Lego.

6.Google Think - це сайт для фахівців з реклами та інших суміжних професій для отримання маркетингових ідей і натхнення безпосередньо від Google.

7.Power Searching with Google - це інструмент, що дозволяє користувачам відточити свої навички пошуку. Експерти з пошуку від Google дають поради та рекомендації для кращої навігації в пошуковій системі і допомагають вам знайти саме те, що ви шукаєте.

8.Schemer - це мережа, яка допомагає вам планувати спільні дії зі своїми друзями. Сервіс особливо добре працює в густо населених районах.

9.Google Sound Search - це сервіс, який говорить вам, яка пісня грає зараз.

10.Google Moderator - це відкритий форум для обговорення різних тем, питань, і обміну ідеями. Moderator допомагає вам отримати зворотній зв'язок по будь-якому питанню.

11.Encrypted Google - це більш захищена система пошуку. Шифрування використовує той же протокол Secure Sockets Layer (SSL), яким користуються банки для онлайн-операцій.