Новини сайту

Астрономи знайшли у нашій галактиці сотні мільярдів землеподібних планет

Астрономи знайшли у нашій галактиці сотні мільярдів землеподібних планет

Головатий Роман Русланович -
Number of replies: 0

Австралійські й датські астрономи висунули гіпотезу про наявність у Чумацькому Шляху сотень мільярдів планет земного типу поза Сонячною системою.

Про свою роботу автори пишуть в журналі Monthly Notices of the Royal Astronomical Society, коротко суть припущення описує сайт Австралійського національного університету, який цитує "Новое время".

Робота ґрунтується на зібраних телескопом Кеплер даних. Останній створений спеціально для пошуку планет за межами Сонячної системи, так званих екзопланет.

Астрономи вважали, що прилад здатний знаходити транзитним методом тільки такі екзопланети, що обертаються поблизу своїх світил, де зазвичай занадто високі температури для появи життя.

Щоб виявити екзопланети, які віддалені від своїх зірок, астрономи мають намір використовувати модифіковане співвідношення Тіціуса-Боде. У традиційному варіанті ця формула приблизно зв'язує відстані між планетами і Сонцем.

Використання такого правила показало, що в зоні потенційного виникнення життя близько зірки сонячного типу може бути розташоване в середньому дві екзопланети, схожі на Землю. В цілому у всьому Чумацькому Шляху таких може бути декілька сотень мільярдів.

Джерело: tsn.ua