Новини сайту

Вчені знайшли дві таємні кімнати в гробниці Тутанхамона.

Вчені знайшли дві таємні кімнати в гробниці Тутанхамона.

Deleted user -
Number of replies: 0


Кімнати, судячи з усього, наповнені скарбів.

У гробниці єгипетського фараона Тутанхамона в Долині царів поблизу Луксора є як мінімум дві секретні кімнати, заявили офіційні представники міністерства у справах старожитностей країни. Відповідне відкриття було зроблено японськими вченими, просканувати поховання спеціальним радаром, повідомляє Independent.

Ці дві кімнати, заховані за північній і східній стінами гробниці, містять або метал, або органічні матеріали. Восени, коли дослідження тільки почалися, представники єгипетської влади заявили, що очікують "відкриття 2-го століття", так як таємні кімнати, судячи з усього, наповнені скарбів.

За однією з версій, там може знаходитися гробниця цариці Нефертіті, про місце поховання якої вченим досі нічого не відомо. Вона була дружиною фараона Ехнатона, а одна з їхніх дочок вийшла заміж за Тутанхамона. Втім, є версія, що Нефертіті була і матір'ю Тутанхамона.

Якщо в гробниці фараона знайдуть місце поховання Нефертіті, то це відкриття стане дійсно одним з найважливіших в історії Єгипту. Аналіз ДНК останків дозволить точно встановити родинні зв'язки між представниками династії, причину їх смерті.

Джерело:http://ukr.segodnya.ua