Новини сайту

Відбувся IV відкритий конкурс проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”

Відбувся IV відкритий конкурс проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”

Deleted user -
Number of replies: 0

 

30 жовтня, у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбувся ІV щорічний відкритий конкурс проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”. Захід організувала кафедра управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій спільно з Радою курсантського та студентського самоврядування Університету. У фінал конкурсу пройшло 19 кращих представників із Львівського університету ДСНС України, Національної академії державного управління при Президентові України, Сумського державного університету, Національного університету "Львівська політехніка", Одеської державної академії будівництва та архітектури і Одеського національного політехнічного університету.
  До слова, Львівський державний університет здійснює підготовку фахівців та науковців з «Управління проектами та програмами». Це галузь науки, яка досліджує явища і сутність, зв’язки та закономірності у процесах управління проектами та програмами упродовж життєвих циклів, як керованих соціальних або організаційно- технічних систем з ознаками унікальності, обмеженості у часі, якості й ресурсах, орієнтованої на досягнення визначених корисних результатів та їх цінності завдяки створенню продуктів. Спеціальність не включає наукові результати і дослідження зв’язків та закономірностей, що пов’язані з технологічними процесами створення продукту проекту або програми в будь-якій сфері та управління цими процесами.
 Місця розподілилися наступним чином: I місце – Малерик Роман, Одеський національний політехнічний університет - 75 балів, (Тема проекту: "Універсальний Gateway для передачі телеметричних даних на пристрій, що носиться"); II місце – Цибульський Михайло, ЛДУБЖД - 67 балів, (Тема проекту: "Створення системи «UKR OSM Hydrant» для району виїзду ДПРЧ-7 м. Коломиї"); II місце – Корінченко Дмитро, Сумський державний університет, - 47 балів (Тема проекту: "Створення незалежної служби працевлаштування студентів на базі СумДУ"); III місце – Павлишин Наталія, Національний університет "Львівська політехніка" - 46 балів, (Тема проекту: "Впровадження дуальної системи освіти в Національному університеті "Львівська політехніка""); III місце – Супрун Марта, Національна академія державного управління при Президентові України м. Київ - 46 балів (Тема проекту: "Створення молодіжного центру лідерства у м. Львові, як засобу формування злагодженої молодіжної політики в місті"); III місце – Приходченко Вікторія, Національна академія державного управління при Президентові України м. Київ - 43 бали (Тема проекту: "Впровадження медійної кампанії у роботу Державної фіскальної служби України"); Номінація "Глядацький вибір" - Малерик Роман, Одеський національний політехнічний університет (Тема проекту: "Універсальний Gateway для передачі телеметричних даних на пристрій, що носиться").