Новини сайту

НАСА хоче переобладнати астероїд в космічний корабель

НАСА хоче переобладнати астероїд в космічний корабель

Deleted user -
Number of replies: 0

Для цього інженери пропонують відправити на небесний об'єкт робота

НАСА обрало 13 перспективних проектів, реалізація яких пов'язана зі зміною існуючої наукової архітектури та впровадженням новаторських технологій. Серед підтриманих проектів значаться двовимірні космічні апарати та переобладнання астероїда. Про це повідомляється на сайті НАСА, – передає Lenta.ru.

Переобладнання астероїда в космічний корабель. Для цього інженери пропонують відправити на небесний об'єкт робота, який би зробив необхідні перетворення на об'єкті, використовуючи виключно ресурси самого астероїда. Надалі він може використовуватися людиною в своїх інтересах.

Двовимірні апарати можуть обертатися навколо тривимірних об'єктів. Таким чином вони повинні очистити простір поблизу Землі і захистити супутники від космічного сміття. Інша ідея – перепрограмовані організми. Вони будуть знаходитися на Марсі і допоможуть в колонізації планети.

Ініціативи вчених підтримані Інститутом передових досліджень НАСА. В ході першої фази фіналісти отримали по сто тисяч доларів. У разі, якщо техніко-економічне обгрунтування проектів буде успішним, відібрані в ході другої фази учасники отримають по 500 тисяч доларів.