Новини сайту

У США винайшли штучну шкіру

У США винайшли штучну шкіру

Deleted user -
Number of replies: 0


Учені США розробили невидиму еластичну плівку. Її можна наносити на шкіру і тим самим зменшувати видимість зморшок і мішків під очима та покращувати стан шкіри за рахунок її постійного зволоження. Про це повідомляє BBC.

Нанесена на шкіру плівка висихає і виглядає як шкіра молодої людини, говорять автори дослідження. Нині розглядається можливість комерційного запуску цього продукту.

Американські вчені кажуть, що подібну "другу шкіру" можуть використовувати в майбутньому для дозувань певних видів ліків або ж для захисту натуральної шкіри від сонячних променів.

Група дослідників з Гарвардського медичного інституту і Массачусетського технологічного інституту протестували свій препарат на декількох добровольцях, накладаючи плівку під очі, на руки і ноги.

Плівку з полісилоксанового полімеру створили в лабораторії молекул силікону і кисню. Хоча плівка синтетична, вона імітує біологічну шкіру і пропускає повітря.

"Це невидимий захисний шар, який здатний забезпечити бар'єр від зовнішніх негативних впливів, косметичне поліпшення, і потенційно може виявитися високоефективним засобом від шкірних захворювань", — каже Деніел Андерсон, доцент кафедри Массачусетського технологічного інституту хімічного машинобудування.

Вчені стверджують, що ця плівка сприяє зволоженню шкіри, утримуючи в ній рідину, і робить її більш еластичною.