Новини сайту

Інженери створили дистанційно керованого робота- рятувальника

Інженери створили дистанційно керованого робота- рятувальника

Deleted user -
Number of replies: 0


МС США і компанія морської робототехніки «Hydronalix» створили дистанційно керованого робота-рятувальника на ім'я Емілі. Ім'я героя розшифровується як «Emergency Integrated Lifesaving Lanyard». Він важить 11 кг і здатний рухатися зі швидкістю до 30 км/ч. Про це повідомляє Оnr.navy.

Можливо, у нього немає таких потужних біцепсів і ніг, зате на його рахунку величезна кількість врятованих людей, включаючи 300 сирійських біженців біля берегів грецького острова Лесбос.

Робота оснащено прийомопередаваючою радіостанцією, яку рятувальники можуть використовувати для зв'язку з людьми, що опинилися безпорадними в воді. У нього є також відеокамера, що посилає інформацію в режимі реального часу на телефони співробітників аварійно-рятувального підрозділу та маяк для подачі світлових сигналів рятувальникам у нічний час.

Емілі можна скидати з вертольота і все буде в порядку, завдяки його кевларовим авіаційним композитним елементам. ВМС США нещодавно продемонстрували новітню версію «Емілі» під час виставок Naval STEM Expo і Sea-Air-Space Exposition, що пройшли 15 і 16 травня.