Новини сайту

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності увійшов до 100 кращих ВНЗ за версією Webometrics Ranking of World's.

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності увійшов до 100 кращих ВНЗ за версією Webometrics Ranking of World's.

Deleted user -
Number of replies: 0

Webometrics Ranking of World's Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на січень 2017 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік.
За отриманими результатами досліджень Webometrics Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 77 місце серед 313 вишів України та 5 місце на Львівщині. Загалом у світі Університет займає 6958 місце. Це найкращий показник серед навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.
Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.
Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2017 року.
Світовий рейтинг охоплює 20 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і 342 вищих навчальних заклади з України.
Також за рейтингом Top Universities by Google Scholar Citations з 5000 вищих навчальних закладів світу які потрапили в публікацію, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 3057 місце.
Зокрема у рейтингу наукових колективів бібліометрики української науки Університет займає 49 позицію та  є кращим  серед навчальних закладів з спеціальними умовами навчання.