Новини сайту

Японці створили гнучкий екран для смартфонів

Японці створили гнучкий екран для смартфонів

Deleted user -
Number of replies: 0


     Компанія Japan Display повідомила про випуск повністю гнучкого екрану, який може суттєво змінити галузь споживчої електроніки.

Дисплей (Full HD) діагоналлю 5,5 дюймів замість скла оснащений пластиковою підкладкою – це й робить його гнучким. Використання цього матеріалу замість звичного скла, згідно заяви розробника, дозволить запобігати утворенню тріщин після падіння.

Japan Display (JDI) – спільне підприємство Sony, Toshiba та Hitoshi – заявила, що почне масовий випуск гнучких дисплеїв у 2018 році.

25 січня 2017 (Токіо, Японія) - Japan Display Inc. (Jdi) сьогодні оголосила про розробку ПОВНИЙ ACTIVE TM FLEX, який використовує пластикову підкладку для обох сторін рідкокристалічного шару, і його введення в 5,5-дюймовий Full -HD ЖК - дисплей для смартфонів.

З ПОВНОЮ ACTIVE TM FLEX легко можна сформувати вигнуті форми, використовуючи свою гнучкість, і, таким чином, вона буде в значній мірі сприяти розширенню ступеня свободи в смартфон дизайну. Крім того, з використанням пластикових підкладок замість скла, можна запобігти утворенню тріщин від відбуватися, коли дисплей відкидається.

Крім того, за рахунок включення низкочастотную технології водіння, яка JDI розробила в минулому, це ПОВНИЙ ACTIVE TM FLEX підтримує не тільки звичайну схему 60Hz водіння, але і підтримує схему водіння, як низько як 15Гц. Це сприяє значному зниженню споживаної потужності для мобільних пристроїв.

JDI планує почати масове виробництво цього дисплея в 2018 році.

JDI буде позиціонувати цю технологію в якості одного зі своїх нових технологій платформи, і розглянути питання про прийняття його не тільки в смартфоні дисплеїв, але і в ноутбуках, автомобільної промисловості та інших різних продуктів, а також.

【Характеристики】

Розмір дисплея 5,5-дюймовий

Кількість пікселів 1080 (xRGB) × 1920 Full-HD

щільність Дозвіл 401ppi

Частота LCD водіння 60Hz / 30Hz / 15Hz

режим LCD Фото-Alignment IPS (IPS-NEO TM)

Яскравість поверхні 500cd / м 2 (Typ.)

Контрастність 1500: 1 (тип.)

Про Японії Дисплей Inc.

Японія Display Inc. (Jdi) є провідним світовим виробником передових малих і середніх LTPS РК - дисплеїв. Використовуючи свої передові технології і найбільший в світі виробництва LTPS РК - потенціал, JDI забезпечує високу роздільну здатність, низьке енергоспоживання і тонкі дисплеї для смартфонів, планшетних комп'ютерів, автомобільної електроніки, цифрових фотоапаратів, медичного обладнання та інших електронних пристроїв. JDI, який почав свою діяльність у квітні 2012 року, був сформований за рахунок консолідації панелі дисплея підприємств Sony, Hitachi і Toshiba. Акції компанії котируються на Токійській фондовій біржі з кодом цінних паперів номером 6740. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: http://www.j-display.com/english/.