Новини сайту

Український гаджет Petcube став найкращим у світі

Український гаджет Petcube став найкращим у світі

Deleted user -
Number of replies: 0

Українська компанія Petcube стала першою в категорії “Розумний будинок” на Wearable Tech Show – міжнародної конференції, присвяченої “розумним” пристроям і темі інтернету речей (IoT) в цілому. Повідомляє INVADERS.

У цьому році вона відбувалася 7-8 березня в Лондоні. Зазначається, що українцям вдалося обійти таких серйозних конкурентів, як термостат Nest і голосовий асистент Amazon Alexa.

Petcube – інтерактивна бездротова камера для домашніх тварин, що дає змогу підтримувати з ними зв’язок навіть коли господарів немає вдома. Система спостереження за хатніми тваринами Petcube дозволяє звідусіль стежити за собакою чи котом, спілкуватися і розважати їх лазерною іграшкою за допомогою смартфона. Користувачі можуть надавати доступ до відео зі своїм вихованцем друзям, родині чи будь-кому в мережі Petcube.

Для Petcube – це не перші хороші новини за тиждень. Відома актриса Емма Уотсон відзначила Petcube в числі своїх улюблених гаджетів, сказавши, що пристрій “змінює життя”.

Компанія Petcube Inc. була заснована у вересні 2012 року. У жовтні 2013 року Petcube запустили кампанію на Kickstarter. Проект досяг своєї мети у $100 000 протягом тижня. За підсумками кампанії Petcube зібрав $251 000, ставши найуспішнішим українським проектом на Kickstarter і найуспішнішим краудфаундинговим проектом для тварин на той час.

Засновники Petcube родом з України. Зараз колектив компанії нараховує 14 співробітників з представництвами у Сан-Франциско, Києві та Шеньчжені. Розробка Android та IOS додатків відбувається в Києві.

Вартість такого пристрою становить від 5555 гривень.