Новини сайту

Українець створив унікальний ґаджет для спілкування

Українець створив унікальний ґаджет для спілкування

Deleted user -
Number of replies: 0

Гаджет «HushMe Mask» Claims.  Фото: mirror.co.ukПерший у світі пристрій, що може зберегти секретність переговорів, винайшли в Україні. Ґаджет спричинив фурор у західних ЗМІ і вже цієї осені розробники запустять пристрій у масове виробництво у Китаї.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Ідея першої у світі «голосової маски» спала на думку харків’янину Романові Сакуну ще влітку 2015 року. Винахідник саме обідав із друзями у кафе.

«Поки ми обідали, у кафе прийшла дівчина з ноутбуком і вона захотіла з кимось поговорити. Одягла навушники і почала розмовляти, але в маленькому приміщенні було дуже добре чути її розмову», – каже винахідник ґаджета Роман Сакун.

Тоді Роман зрозумів – людям необхідна приватність телефонних розмов. Особливо, коли їдеш у потязі або працюєш в офісі, щоб не заваджати колегам. Тож разом із друзями узявся за розробку девайса. 

Ідей, яким же буде пристрій, малювали чимало. Та зупинилися на гарнітурі, яку треба носити навколо шиї. В активному режимі на вигляд вона, м’яко кажучи, трохи дивна. Схожа на маску. 

Та щойно захочете приватності, так звану маску таки доведеться одягнути. Тоді вашу розмову вже не почує ніхто.

Щоправда, такий девайс влетить покупцеві в копієчку. Віддати за гаджет «HushMe Mask» Claims – доведеться 250 доларів. У магазинах пристрій з’явиться цьогоріч восени.