Новини сайту

Вчені створили «пастку для грипу»

Вчені створили «пастку для грипу»

Deleted user -
Number of replies: 0


Дослідники розробили новий спосіб захоплення вірусу грипу, щоб запобігти його розповсюдженню. «Пастка для грипу» захоплює віруси, не даючи їм переходити в епідемії, стверджують вчені.

            Розробка полягає в тому, що тканина, з якої складаються маски і повітряні фільтри ізолює частинки вірусу, відповідальні за поширення грипу.

Команда експертів з Університету Манчестера знайшла спосіб закріплення глікопротеїнів в вуглецевій тканині, а потім в більш дешевих матеріалах, таких, як бавовна. Молекули змогли захопити в пастку більш ніж 99% вірусів грипу, що вступили з ними в контакт.

Д-р Ян Роулс з Університету Манчестера, сказав, що даний експеримент дійсно показує, що технологія здатна уповільнити поширення грипу. Фахівці сподіваються, що врешті-решт зможуть зупинити всі хвороботворні мікроорганізми, використовуючи цю технологію.

Вчені прагнуть розвивати технологію далі, щоб захопити інші потенційно смертельні і небезпечні віруси, відповідальні за близькосхідний респіраторний синдром Mers і важкий гострий респіраторний синдром SARS.