Новини сайту

Футуристичний хмарочос здатен охолодити всю планету

Футуристичний хмарочос здатен охолодити всю планету

Deleted user -
Number of replies: 0


Архітектурна фірма Paolo Venturella Architecture представила футуристичний проект хмарочоса Global Cooling Skyscraper, здатного зупинити глобальне потепління, використовуючи енергію вітру для охолодження цілої планети. Про це пише інтернет-ресурс Inhabitat.

Згідно з планами розробників, у висоту хмарочос сягатиме верхніх шарів атмосфери і забезпечить бар'єр між Землею та Сонцем. Усередині споруди акумулюватиметься тепло, що приводитиме в рух масивні вітротурбіни, які охолодять планету.

Хмарочос працюватиме за принципом сонячної вежі. Архітектори наголосили на тому, що в конструкції використали поновлювані джерела енергії. Футуристичний дизайн дасть хмарочосу можливість міняти свою форму залежно від положення спостерігача. На полюсах він виглядатиме вертикальним, а на екваторі – горизонтальним. Докладної інформації про принцип роботи Global Cooling Skyscraper поки немає.

Натхненням для творців послужила проблема зміни клімату. За їхніми словами, окремих проектів щодо боротьби з глобальним потеплінням замало, тільки "глобальна стратегія" може зупинити природні лиха, викликані зміною клімату.