Новини сайту

Nike презентувала кросівки з автоматичним зашнуровуванням

Nike презентувала кросівки з автоматичним зашнуровуванням

Deleted user -
Number of replies: 0

На взутті є ще дві кнопки для натягування і ослаблення шнурків
Компанія Nike на своєму сайті представила самозашнуровуючі кросівки під назвою Nike HyperAdapt 1.0, їх продажі почнуться в кінці року
У розробці HyperAdapt 1.0 брав участь дизайнер Тінкер Хетфілд.

"Коли ви одягаєте (кросівок), ваша п'ята торкається датчика, і система автоматично натягує (шнурки)", - пояснив старший інноватор Nike Тіффані Бірс, інформує BBC.


"Бачити взуття, яке в реальному часі відчуває, що потрібно організму, вражаюче. Це усуває безліч відволікаючих чинників, в тому числі психічне виснаження, і, таким чином, допомагає бути більш ефективним", - сказав він.

Першим спортсменом, якому Nike запропонував випробувати нову модель, став футболіст Кріштіану Роналдо.

Nike HyperAdapt 1.0 стануть доступні для покупців до різдвяних свят 2016 року. При цьому, купити їх зможуть тільки члени клубу Nike+.

Кросівки продаватимуть в трьох колірних варіантах.

Раніше власний варіант такого взуття показала компанія Puma. У листопаді минулого року вона презентувала прототип кросівок Autodisc, на яких шнурки теж затягуються автоматично, проте після натискання спеціальної кнопки зовні, а не після занурення стопи.

Ідея кросівок з автоматичною шнурівкою здобула популярність після виходу в 1989 році фільму "Назад у майбутнє-2", де їх носив головний герой. Ті кросівки були зроблені компанією Nike на замовлення. На створення зразків, придатних для серійного виробництва, компанії знадобилося понад 15 років.