Новини сайту

Робот Pepper, який говорить, прийнятий в японську середню школу

Робот Pepper, який говорить, прийнятий в японську середню школу

Deleted user -
Number of replies: 0

Мовець робот-гуманоїд Pepper був у середу, 13 квітня, офіційно прийнятий в середню школу в японському місті Васеда в префектурі Фукусіма.

Як повідомляється, пристрій буде вчитися разом з дітьми вперше в світі. В школі з цієї нагоди влаштували вступну церемонію, на якій учнів закликали максимально використовувати унікальні шанси спілкування з роботом, оскільки це стане їм у нагоді у майбутньому житті.

Сам Pepper заявив, що "ніколи не думав, що буде прийнятий в людську школу" і пообіцяв займатися з усіх сил. Робот вміє говорити не тільки по-японськи, але і по-англійськи, тому його передбачається в основному використовувати на заняттях з англійської мови.

Pepper розроблений спільно Aldebaran Robotics і SoftBank. Згідно заявленої творцями концепції, робот вміє розпізнавати емоції, аналізуючи тембр голосу і вираз обличчя звертається до нього людини.

Робот призначений для спільного життя з людьми. Він розуміє почуття людини, виражає приязнь і співчуття, дає поради своїм господарям і базікає з ними.

SoftBank включила в текст угоди спеціальний параграф, що забороняє використання робота "для дій сексуального або непристойного характеру". Також власник не повинен застосовуватися власником у знайомствах, флірт і залицяння за представниками протилежної статі.

Вартість однієї машини становить 198 тисяч ієн (приблизно 1,8 тисячі доларів США). Робота вперше показали публіці влітку 2014-го, в продаж у Японії він вступив через рік.